









499 ₴
Зволожувач повітря компактний ультразвуковий Adna Moonfall створить усі умови для перебування у приміщенні. Зволожувач дифузор повітря чудово справляється із зволоженням кімнат, площею 10-12 м кв. Зволожувач миття повітря працює від USB шнура, що дуже зручно. Ви просто підключаєте пристрій до мережі, комп'ютера, ноутбука або Powerbank, і пристрій запустить розпилення.
Комфортна вологість у будинку разом з Adna Moonfall. Зволожувач стильний, компактний та портативний. Його дуже зручно брати із собою в дорогу, на роботу в офіс, в автомобіль!
Недорогий дифузор дозволить кожному стежити за здоров'ям усієї родини!
Ультразвуковий зволожувач може похвалитися повноцінним забезпеченням м'якого мікроклімату у приміщенні! Не гірше, ніж зволожувач повітря xiaomi. Незамінна річ у кожному будинку та офісі!
Зволожувач з об'ємом резервуару для води 300 мл здатний розпорошувати рідину протягом багатьох годин. Швидкість розпорошення становить 30-45 мл/год. А цього вистачить на багатогодинну, безпечну роботу пристрою.
Так, обравши перший режим роботи (безперервне розпилення), пристрій працюватиме протягом 4 годин. Якщо ж встановити другий режим роботи (переривчасте розпилення), зволоження дотримуватиметься протягом 8 годин.
Ультразвуковий зволожувач повітря швидко справляється зі зволоженням у приміщеннях, де активно працюють кондиціонери або обігрівачі. Вже першу годину роботи мікроклімат налагодиться.
Зволожувач дифузор має мінімальний рівень шуму <35 дБ. Ви можете використовувати його для будь-яких приміщень, будь то офіс або спальня. Він не заважатиме працювати чи спати!
Це чудовий варіант для дитячої кімнати за невеликі гроші! А райдужна карусель підсвічування стане чудовим варіантом нічника для Вашої дитини!
Міні зволожувач нічник дуже сподобається Вашому малюку. Усього пара натискань на кнопку, і простий пристрій для зволоження повітря перетворюється на яскравий, райдужний світильник!
Зволожувач повітря Adna Moonfall у вигляді місяця кращий варіант для дитячої кімнати. Просто увімкніть зволожувач за пару годин до сну малюка, і можете не перейматися проблемами верхніх дихальних шляхів!
Сон дитини стане міцним та повноцінним!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Тип управління | Механічне |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 0.3 л |
| Застосування приладу | Для дитячої кімнати, Для будинку, квартири, Для офісів та інших комерційних об'єктів |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 112 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Вага | 0.156 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обслуговується площа | до 15 кв. м. |
| Ємність резервуара для води | до 0,5 л |
| Тип харчування | Від мережі 220 |
| Додаткові особливості | Додатковий змінний фільтр в комплекті, Зміна режиму інтенсивності розпилення, Змінення кольорів підсвічування, Підсвічування без розпилення, Розпилення без підсвічування |
| Споживання води | 35 мл/годину |
| Призначення зволожувача повітря | Зволоження |