






850 ₴
Часті подорожі чи відрядження супроводжують вас? У такі моменти важливо залишатися завжди на зв'язку, мати змогу зафіксувати пам'ятні події. Разом з Повербанк Wi-charge DX20 не дасть вашому телефону або планшету розрядиться.
Павербанк на 20000 мАч із двома USB портами дозволить заряджати два пристрої одночасно. Підтримується функція швидкого заряджання. А компактний дизайн – зручно та практично. Квадратна форма легко міститься в жіночій сумочці, кишені джинс. Powerbank для заряджання як Android, так і IOS.
Пауербанк Wi-charge DX20 універсальний девайс, який підходить для Android, IOS. Місткість в 20000 мАч дозволить швидко зарядити два девайси одночасно.
На відміну від звичних громіздких та прямокутних павербанків, powerbak DX20 невеликий та квадратний. Він займає мінімум місця. Маленький повербанк із розміром 80*80*17 мм.
Надійний літій-полімерний акумулятор має захист від:
Зовнішній акумулятор DX20 має два вбудовані ліхтарики для додаткового підсвічування.
Подвійний USB порт забезпечує швидкий заряд відразу двох пристроїв. Ви зможете зарядити телефон та планшет у поїздці або на прогулянці.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 230 г |
| Висота | 17 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Стан | Новий |
| Особливості | Протиударний корпус, Ліхтарик, Індикатор рівня заряду |
| Набір перехідників | Так |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |