









969 ₴

Комфортна вологість в будинку разом з Adna Humidifier A8! Футуристичний дизайн ідеально впишеться в кожен інтер'єр. А головне – зволожувач повітря Adna Humidifier A8 тепер за доступною ціною! Недорогий дифузор дозволить кожному стежити за здоров'ям всієї родини!
Ультразвуковий зволожувач може похвалитися повноцінним забезпеченням м'якого мікроклімату в приміщенні!
Незамінна річ у кожному будинку і офісі!

Зволожувач з об'ємом резервуару для води - 1,1 л здатний розпорошувати рідину протягом багатьох годин. Швидкість розпилення становить 35-50 мл/год. А цього вистачить на багатогодинну, безпечну роботу пристрою.
Ви можете залишити зволожувач на всю ніч або день в кімнаті, і завжди радіти свіжому повітрю в приміщенні.

Зволожувач повітря Adna Humidifier A8 управляється всього одним натисненням на сенсорну кнопку:
Вимкнути зволожувач можна натисканням на ту ж сенсорну кнопку, або від мережі.
Таким чином, Ви самі вибираєте потрібна Вам LED підсвічування при розпиленні чи ні.

В зволожувачі повітря Adna Humidifier A8 передбачений додатковий usb роз'єм. Його можна використовувати для включення підсвічування або портативного юсб вентилятора. З його допомогою Ви зможете розпорошувати вологе, прохолодне повітря з більшою інтенсивність і охопленням площі.

А спеціальна висувна підставка під телефон - відмінне доповнення до цього пристрою. Насолоджуйтеся приємною прохолодною і чистим повітрям під час перегляду улюбленого фільму!

Зволожувач має вбудовану систему захисту. При першому його включенні зволожувач повітря дифузор буде працювати безперервно протягом 9 годин. Після цього спрацьовує система захисту, і пристрій відключиться самостійно.
Ви можете перезавантажити його, і зволожувач продовжить розпорошення свіжого потоку. В цілому, зволожувач мийка повітря може працювати без перерви протягом 24 годин.

Зволожувач дифузор володіє мінімальним рівнем шуму <35 дБ. Ви можете використовувати його для будь-яких приміщень, будь то офіс або спальня. Він не буде заважати працювати або спати!
Це відмінний варіант для дитячої кімнати за невеликі гроші!

Зволожувач повітря дуже компактний і стильний. Його параметри всього 12*12*24 см. Він відмінно впишеться в будь-який дизайн і не займе багато місця. Подбайте про здоров'я своєї дитини, і встановіть зволожувач в район ігрової зони малюка. Частинки пилу не будуть підніматися в повітря, і не зашкодять дитині за рахунок роботи розпилювача.

Дифузор під час роботи змінює led підсвічування різними кольорами.
Пристрій 2 в 1 за доступною ціною! Що може бути краще!
При регулярному зволоженні приміщення частинки пилу осідають внизу, а не витають у повітрі. Нейтралізують бактерії, усувається неприємний запах. А в період спекотних літніх днів, зволожувач Adna Humidifier A8 відмінно впорається з охолодженням повітря.

Для збереження здоров'я людини дуже важливо перебувати в приміщенні з оптимальною, нормальною вологістю повітря. У разі зниженої вологості, людина страждає від постійного кашлю. При цьому, з'ясувати його етіологію дуже складно. Адже ніякої симптоматики захворювання більше немає.


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 1.1 л |
| Рекомендований об'єм приміщення | 25 куб. м |
| Вбудований гігростат | Ні |
| Застосування приладу | Для дитячої кімнати, Для будинку, квартири, Для людей, страждаючих алергією, Для рослин в зимових садах, оранжереях, теплицях, Для офісів та інших комерційних об'єктів |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип | Зволожувач |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Таймер | Ні |
| Нічний режим роботи | Ні |
| Автовідключення при відсутності води | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Ароматизація | Так |
| Озонування | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Так |
| УФ-лампа | Ні |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Підсвічування | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Вага | 0.35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обслуговується площа | до 40 кв. м. |
| Ємність резервуара для води | від 0,5 л до 1,2 л |
| Тип харчування | Від мережі 220 |
| Додаткові особливості | Зміна режиму інтенсивності розпилення, Змінення кольорів підсвічування, Підсвічування без розпилення, Розпилення без підсвічування |
| Споживання води | 50 мл/годину |
| Призначення зволожувача повітря | Зволоження |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Паровий зволожувач повітря Humidifier A8 USB зволожувач розпилювач повітря»