







320 ₴
Мухолівка знищити комах Adna Mosquito Killer LKS ідеальне рішення для боротьби з настирливими мухами та комарами. Мухолівка USB повністю безпечна для оточення. Знищувач комах відбувається завдяки вентилятору та впливу УФ-лампи.
Знищувач комарів і мух Adna Mosquito Killer LKS подарує Вам тихий сон без шума комарів. А його максимально тиха робота не заважатиме.

Світлодіодна лампа від комарів приємно здивує своєю низькою ціною! Це набагато вигідніший використання фумігаторів з хімічними наповнювачами, які постійно потрібно міняти. А використовувати її можна як удома, так і на вулиці: у кімнаті, спальні, на риболовлі, полюванні, відпочинку. Досить приєднати пристрій через USB-шнур.


Знищувач комах повністю безпечний для людей і тварин. Принцип його роботи простий:
Немає жодного розпилення хімічних речовин. Він не випромінює жодних запахів. Повністю безпечний для маленьких діток, алергіків, вагітних дівчат, тварин.

Разом з Adna Mosquito Killer LKS Ви назавжди забудете про настирливий піску насекомого!
Мухолівка від комах має стильний зовнішній вигляд. Вона чудово впишеться в будь-який інтер'єр. А гості навіть не здогадаються, що це за пристрій.

Пастка для мух розміром усього 17,5*10 см. Відмінно буде дивитисяся на столі, тумбі, тумбочці, полиці.
Мухолівка працює за принципом впливу УФ-випромінювання лампи. Якщо Ви залишите мухоловку на ніч, вона слугуватиме додатково і нічником.

Мухолівка Adna Mosquito Killer LKS — чудовий варіант для використання в спальні або дитячій кімнаті. Максимально тиха робота ніяк не завадить Вашому сну! Рівень шуму нижче 30 дБ.

Комароловка працює від мережі через USB-шнур. Ви можете під'єднати пристрій до мережі через зарядний адаптер, павербанк, прикурювача в автомобілі, ноутбуку. Підходить для дому, кемпінгу, пікніка, риболовлі, готелю або ресторану.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Три Кити |
| Країна виробник | Китай |
| Площа дії | 20 кв.м |
| Принцип дії | Електричний |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів, Від літаючих комах, Від молі, Від мух |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип живлення | USB-порт комп'ютера, Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 0.4 г |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 6 шт. |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Мухолівка лампа від комарів Adna Mosquito Killer LKS USB-знищувач комах безшумний портативний фумігатор»