








620 ₴
Фільтр для води на кран Adna Water CleanerW — найкращий накладний фільтр очисник води для дому. Багатошарова фільтрація зробить проточну воду максимально чистою і м'якою. Пройшовши через фільтр Adna Water Cleaner, вода з-під крана стане придатною до вживання, вмивання, приготування їжі без попереднього кип'ятіння.
У комплекті вже йде річний запас змінних картриджів фільтрів. Вам не потрібно турбуватися й чекати на постачання змінного фільтра. Все вже передбачено в Adna Water CleanerW!

Разом із фільтром для води Adna Water Cleaner Ви отримаєте максимально очищену воду з мінімальною витратою, подвійний кран за невелику ціну! Фільтр є насадкою, і немає потреби користуватися електрикою.
Adna Water CleanerW – економно, недорого, практично, екологічно!


Фільтр насадка для проточної води видалить із води:
Очисник води на кран Adna Water Cleaner вже має у комплекті 2 змінні картриджі. Вам більше не потрібно шукати й чекати постачання нових змінних фільтрів.
Крім цього, є в комплекті та перехідники адаптери для крана. Фільтр Adna Water Cleaner підійде для будь-якого типу крана! Тепер у Вашому домі буде лише чиста та корисна вода!

Проточна вода проходить максимальне очищення завдяки 7 вбудованим прошаркам фільтрації: срібні кульки, мінералізовані кульки, майфанський камінь, 2 шари бавовни, активоване вугілля, фільтр із неіржавкої сталі.
Так, Ви отримуєте не тільки чисту воду, але й насичену корисними мінералами.

Для зручності перемикання між фільтруваною водою і водопровідною, є поворотний кран. Поворот краніка на 45 градусів — вода фільтрована, поворот краніка на 80 градусів — проточна вода.

Фільтр насадка максимально простий у встановленні й експлуатації. У комплекті ви знайдете всі необхідні перехідники та прокладки. Він компактний і легкий, не займає багато місця.

Матеріал фільтра: кераміка
Матеріал корпусу: ABS
Витрата води: 1 л/хв
Робота картриджа: 3-6 міс
Пористість: 0,1 мкм
Робоча температура: 5-38 градусів Цельсія
Тип: насадка на кран
Фільтрувальна система — 1 шт.
Змінний картридж фільтр — 2 шт.
Універсальний адаптер — 1 шт.
Перехідник адаптер для крана — 4 шт.
Ущільнювальне кільце — 2 шт.
Інструкція — 1 шт.
Внимание! Весь товар перед відправленням обов'язково перевіряється. Якість із ГАРАНТією! Доставка без передоплат!

| Основні | |
|---|---|
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Регенерація картриджа | Так |
| Використання для холодной води | Так |
| Швидкість фільтрації | 1 літр/хв |
| Число ступенів очищення | 7 |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Пористість | 0.1 мкм |
| Мінімальний тиск на вході | 0.1 атм |
| Максимальний тиск на вході | 0.4 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 5 град. |
| Максимальна температура води на вході | 38 град. |
| Комплектація | |
| Окремий кран | Так |
| Комплект для монтажу | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 115 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 65 мм |