






799 ₴
Зволожувач повітря Wi-Y створить всі умови для перебування в приміщенні. Ви зможете і добре попрацювати, і відпочивати. Чудово працює з влаштовуванням великих кімнат і кімнат до 20 м кв. Вправитель дифузору работує від usb шнура, що дуже зручно. Особливістю приладу є його автономна робота від вбудованого акумулятора. Більше не доведеться шукати мережу 220 для його з'єднання.

Комфортна вологість у будинку разом з Wi-Y! Кожен інтер’єр ідеально впишеться у Футуристічний дизайн. Led підсвічування з змінними кольорами вкраде будь-яке приміщення. Завдяки недорогому дифузору кожен зможе дбати про здоров’я цілої сім’ї!
Ультразвукове повітря може похвалитися повноцінним забезпеченням м’якого мікроклімату в приміщенні! Не гірше, ніж вловитель повітря xiaomi.

Взяжитель з об'ємом резервуара для води 1 л може розпилювати рідину протягом багатьох годин. Швидкість розпилення складає 70 мл/ч, а це вистачить на 8 годин безперервної, безпечної роботи пристрою.
Ви можете залишити зволожувач на всю ніч або день у кімнаті, і завжди насолоджуватись свіжим повітрям у приміщенні.
Власник дифузору має мінімальний рівень шуму - менше 36 дБ. Ви можете використовувати його для будь-яких приміщень, будь то офіс або спальня. Він не буде заважати працювати або спати!
Це чудовий варіант для дитячої кімнати за невеликі гроші!
Зволожувач для повітря дуже компактний і стильний. Його параметри лише 108 помножити на 108 помножити на 160 мм. Він відмінно впишеться в будь-який дизайн і не займе багато місця. Попіклуйтеся про здоров’я дитини і встановіть її на ігровій ділянці. Часточки пилу не підіймаються в повітря, і вони не зашкодять дитині за рахунок розпилювача.
Дифузор під час роботи змінює підсвічування кольорів led. Ви просто залишаєте розпилювач працювати на всю ніч, а він служить Вам ще і як нічник.
Пристрій 2 у 1 за доступною ціною! Як же це може бути краще!

При регулярному зволоженні ділянки пилу осідають внизу, а не зависають у повітрі. Нейтралізують і бактерії, а також усуває неприємний запах. А в період спекотних літніх днів, Володар Wi-Y чудово справиться з охолодженням повітря.
Ультразвуковий вловитель у своїй конструкції має мембрану, через яку і виходить водяний туман. Високочастотні ультразвукові вібрації відбуваються більше 1,5 мільйона за секунду. Завдяки цьому краплину води розбиваються на найменші частинки. Вони потрапляють у повітря, а не осідають на поверхні. Туман виноситься потоком на висоту понад 50 см над місцем установки.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 1 л |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати, Для офісів та інших комерційних об'єктів |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Тип управління | Механічне |
| Тип | Зволожувач |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Таймер | Ні |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Так |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Підсвічування | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Глибина | 108 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обслуговується площа | до 40 кв. м. |
| Ємність резервуара для води | від 0,5 л до 1,2 л |
| Тип харчування | Від мережі 220 |
| Додаткові особливості | Зміна режиму інтенсивності розпилення, Змінення кольорів підсвічування |
| Споживання води | 50 мл/годину |
| Призначення зволожувача повітря | Зволоження |